Raspov

Jak najít ztraceného tátu?

Znám jednoho 45 letého chlapa, který nezná svého otce, neznáte nějaký způsob jak byste ho hledali? Česká pošta může pomoct, ale jak tam napsat? Musí to být sloh? Neexistuje nějaká organizace? Jediné co o něm ví je že byl v porodnici když se narodil ale jeho máma se prej pohádala s jeho rodinou .. Jeho matka mu to nikdy neřekla. Jediné co tvrdí že to byl doktor co odjel do Kanady. Takže nemáte s tím někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
marci1

Promiň, že neodpovídám na otázku, ale nechce si hledání ještě rozmyslet ? Aby nebyl zbytečně zklamaný a nešťastný ? Zažila jsem více případů, že se tak stalo. ☹

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Používejte vyhledávání ! http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-najit-stranky-kdyz-nekoho-hledam-treba-20-let-kamarada

ivzez

Česká pošta pomoci nemůže.

Co o hledaném víte? Uvedete-li jméno, příjmení, rok narození,
případně odkud by měl být, pokusím se něco zjistit.
Ale jen pokud žije v ČR. Jestli žije v Kanadě, nezjistím nic…

janikk

ahoj
je mi 28 let a také neznam sveho otce. I pres to ze me nechtel bych rada vedela kdo to je,jak vypada,kde studoval… Uprimne nevim co me trapi vic jestli ta nevedomost nebo ze na me kasle… Vím jen jeho jméno a doufam,ze ho jednou najdu