Jak na zlatokopky?

Obecně by mě zajímalo, jak na ně? Jak si je uchovat, jak na ně udělat dojem. Vím, mít peníze, je to o dost snažší, ale zajímají mě i další triky.

Kvůli tomu ta otázka zde není a tak bych se s vámi chtěl poradit ohledně tohodle menšího příběhu, jak byste vy postupovali být na mím místě:

Znal jsem se tenkrat s jednou holcinou. Schazel jsem se s ni tak nejak rok. Bajecny schuzky. Planovali spolu Italii a nikdy jsem si tak dlouho s zadnou nerozumnel. Pak se neco stalo a uz me nechce videt. Prej o me neco slysela a ze jsem se ji prej naboural do fb. Vsecko je lez. Ja o ni stal. Kdyz jsem se ji tenkrat zeptal jestli nechce neco vic, tak prej cas ukaze. No a ona se nejak nastvala a uz me neodepisuje a nechce me videt. Jen jednou odepiisovala, kdyz jsem ji nechtel ztratit jako kamaradku, ale pak stejne me odkopla. Jinak se mi tenkrat sverovala i s problemy. Byl jsem do ni velkej blazen.

Jak byste tedy navazali kontakt, aby odepsala a aby to bylo v pohode?

Odpovědi:

Zlatý

Když nechce, tak nechce. Vůbec bych ji nekontaktoval.

Stříbrný

Neřeš to, smiř se s tím, když ženská nechce,tak ji nedonutíš a když tak jen ze soucitu a i tak stejně později dojde na rozchod. Neponižuj se a peníze taky vždy všechno nevyřeší.
Vlastní zkušenost.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.