cvikra

jak na unavené oči

po delším sledování televize a práci na počítači mám červené oči pomohli by mě kapky vizine?

Nejlepší odpověď
iceT

Pomáhají mi Visine Classic,ještě jsou kapky Visine na unavené oči,ale asi to bude chtít taky dát očím odpočinek,ne je takhle systematicky namáhat.

Další odpovědi
ReHu

Vyzkoušej.
Viděla jsem v lékárně i gel na unavené oči.
A také by sis mohl nechat zkontrolovat zrak u očaře.

panenka

Taky jsem zde tuto otázku pokládala a v odkaze ti posílám odpovědi

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-pomaha-na-unavene-oci