boticky34

Jak mam libat a co pri tom mam delat?

Jak mam libat a co pri tom mam delat?????

Nejlepší odpověď
marci1

To je tak jednoduché a automatické, že nelze ani radit. Přijde to úplně samo, záleží na situaci a na partnerovi. Zpočátku raději zvolna. 🙂

Další odpovědi
Banán88

ehm.. zenskyyyyy.. pojdte radiiiiiit .. to neni parketa pro me :D :D :D

Beer4Real

Kdy máš čas?

Můžu tě to krásně naučit ;)

Volej: 776 253 877

anonym

Pomalu rty se dotýkat svého milého,přitom opatrně lehce s nimy kroužit ,po chvilce použít jazyk k dotykům s jazykem svého kluka a pak už to snad přijde samo,jen dodávám,že nej…líbání je spodkem jazyku a nesmíš u toho prdět!

mosoj

Hlavně líbej pusou.

Reezo

Když dáte pusy dohromady tak už něco vymyslíte. Nikde není žádný univerzální návod a každý líbá trochu jinak. Někdo tam má rád hodně jazyk, někdo se rád líbá jen tak lehce… Záleží spíš na tobě.