Adis99

Jak na spolužácích…

…přidat spolužáka kterej mně pošle vzakz a žádá o přístup?
Doplňuji:
Ale když jsem já správce?

Nejlepší odpověď
www

Jednoduše mu pošli vaše přístupové heslo 😉
Když jsme stránky zakládali, všem co měli mail jsme je poslali a hotovo.

Další odpovědi
hanulka11

když si otevřeš stránku vaší třídy tak na pravé straně je rámeček Editace třídy a pod tím přidat spolužáka – klikni na to a dál už se ti to napoví samo

taky dělám správce třídy

bubukaa

editace třídy a pod tím přidat spolužáka

WeeBear

Nejjednoduší je napsat hlavnímu správci stránky, který s tím má zkušenosti. Pokud už tam žák je a vy máte třídu heslovanou, měl by se tam v pohodě sám dostat, akorát byste mu jako třída museli dát heslo. Heslo je formou ‚tajné‘ odpovědi na otázku..
Pokud jsi správce, přes editaci (třídy) přidáš spolužáka.