hubickova

Správce třídy na Spolužácích

Jsem správce třídy a přišel email,že někdo žádá o vstup do naší třídy.Jen nevím,jak to mám udělat.Je na Spolužácích nějaký návod,nic jsem nenašla?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Taky dělám správce -je tam vše označené-musíš se přihlásit a objeví se ti ;seznam žáků a pokud vkládáš prvního napravo je označení AKCE – přidat mezi spolužáky a klikneš a tím si ho přidáš a tak přidáváš i ostatní – pořádně si proklikej všechny zadání a dozvíš se bližší věci – návod jako takový ne
Doplňuji:
až rozklikneš přidat mezi spolužáky vyplníš si tu tabulku – to jsem zapomněla napsat a tam vypíšeš jméno a iniciály žáka a co o něm vlastně chceš zapsat a uložíš

Další odpovědi
cochee

Dva způsoby: první podle Mosoj, druhý – založíš mu profil žáka, důležitý je jeho login, používá jméno jako na seznamskou mailovou adresu a stejné heslo; může a nemusí to souviset s opravdovou mailovou schránkou, taková schránka nemusí vůbec existovat, používá se jen na přihlášení do Spolužáků. Pozor, doporučuju druhou metodu pouze u člověka, u nějž si jsi jistá, že jde opravdu o spolužáka a ne podvodný pokus někoho „vloupat se“ do cizí třídy. Blíže zde: http://napove­da.seznam.cz/cz/spo­luzaci/spravce-skolnik/jak-reagovat-na-zadost-o-vstup-do-tridy/

mosoj

Musíš mu poskytnout heslo pro vstup do třídy. Jinak se tam nedostane.
Heslo jsi musela určovat ty. Většinou se dává jméno nějakého učitele, nebo něco co ostatní spolužáci určitě znají.

hanulka11

A tebe správcem zvolili nebo ses sama přihlásila- pokud ano tak musíš mít internetovou adresu třídy a tu rozešleš spolužákům ale to už jsi jistě udělala, pokud se ti už hlásejí