Jak na prohlížeč

Dobrý den, používám prohlížeč Google chrome a po každém navštívení webových stránek se tato adresa uloží do horní lišty (tam jí neumím vymazat). Při dalším hledání jakéhokoliv obsahu mi zobrazí (nabídne) již navštívené stránky-které nechci aby někdo jiný viděl… Poradíte mi co s tím? Předem děkuji

Odpovědi
Aznoch

Dobrý den, pokud chcete prohlížet stránky aniž by se ukládaly do historie Google Chrome, klikněte vpravo nahoře na ikonu klíče (Přizpůsobení a ovládání Google Chrome) a otevřete „Nové anonymní okno“. Spustí se speciální režim prohlížení a zadané adresy se pak nebudou objevovat v URL řádku.

Zdroj: www.tipy-a-triky.cz