Jak na Micro Hi-Fi Component system Sony CMT-NE5 ??

Nenacita mi cd disky,ani original co driv prehraval.Da se stim něco delat? Myslim nejak vycistit ,nebo odesel laser ? Co s tím : Dekuji

Odpovědi
PostApMan

Pokud je v záruce, tak poslat na opravu, pravděpodobně půjde o laser. Domací čištění laseru nedoporučuji. Pokud v záruce není , podíval bych se po okolí jestli nenajdete nějaké elektro kde by bylo možné za poplatek provést opravu nebo výměnu laseru. (obchodníci v elektru mívají kontakty na Sony servis apod.)