Avatar uživatele
Kumini

Jak na letišti přenést krabičku ve tvaru granátu?

Dobrý den mám takový dotaz a to sice, že jsem momentálně na dovolené v Řecku a koupil jsem si nějakou sladkost kterou jsem plánoval vzít domů. Bohužel až dnes jsem si uvědomil že s plastovou krabičkou ve tvaru granátu budou nejspíše problémy při rentgenu zavazadel. Kamarád mi poradil to dát do příručního zavazadla a při kontrole ukázat že to je jen sladkost ale já si myslel že kufry rentgenem nejedou a tak jsem to tam chtěl dát. Uměl by mi s tím někdo poradit?

Zajímavá 0 před 295 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Asi bych to strčil do kufru, oni si s tím snad poradí. Bacha, nezapomeň, že mohou kontrolovat obsah kufru – kufr musí být celníky otevíratelný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Samtibalfars

Raději bych to nepokoušel. Je jasné že poznají o co jde ale můžou to brát jako provokaci a to jistě nechceš riskovat.

Proč mít problém kvůli ničemu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom.novak90

Raději jim sám nic takového neukazuj pokud se nechceš dostat do zbytečných problémů kvůli nepochopení. Rentgenem to projde – nedetekuje to tvary, ale něco jiného…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Dá se to přemístit do sáčku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Otazka je, jestli ti to zato vubec stoji? Radeji si to nafot a snez a budes bez problemu!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Kamarát radil dobre. Čokoľvek, podobajúce sa pyrotechnike, zbrani dajte navrch do batožiny, aby to mohli bezpečnostné orgány a colníci vidieť.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

tom.novak90, mýlite sa. Skúste si pozrieť, čo ukazuje bezpečnostný monitor na bráne. Používa rôzne rozlíšenia, frekvencie a citlivosti, tak uvidíte naozaj všetko, len to nie je nejaké majstrovské dielo v galérii, alebo scéna z akčného filmu.
Mala som tak možnosť vidieť kompletný obsah mojej batožiny v rôznych variantách zobrazenia. Tá ukážka bola „bolestné za otravovanie“ pretože som im dokázala bez akéhokoľvek kovu rozhučať bezpečnostné čidlá na priechodnej bráne. Jednoducho, ak máte „železné nervy“, nelietajte!
Toto je naozaj skutočnosť zo služobnej cesty, nie rozprávka starej matere.

Avatar uživatele
Dochy

Viděl jsem adrenalinové pero na rentgenu u soudu… Mé odhodlání si to v případě potřeby píchnout tím bylo poněkud nahlodáno… 😉

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava