doktorphlox

Jak na Google Maps přepnout z mil na kilometry?

Udělal jsem si vlastní trasu, ale stále mi to ukazuje míle, namísto kilometrů. V nápovědě je napsáno, že můžu přepínat mezi mílemi a kilometry. Ale ať hledám jak hledám, nemůžu nikde najít, kde to přepnout. Prosím o pomoc. Díky
Doplňuji:
EDIT: Není to tak jak píšete. Myslel jsem to tak, že půjdu do „MOJE MÍSTA“ a potom „VYTVOŘIT MAPU“. Když poté pomocí nástroje „NAKRESLIT ČÁRU“ vyrobím vlastní trasu a uložím jí, stále mi to ukazuje vzdálenosti v mílích. A já nikde nevidím nastavení.

Odpovědi
manon

Když zadáš trasu, pod tím je modře „zobrazit možnosti“, tam je možnost přepnout.

anonym

vlevo jak zadáváš výchozí místo A a cílové místo B, tak pod tím je „zobrazit možnosti“, klik a vyjede menu, kde přepneš míle a km
Doplňuji:
po přihlášení na google proveď co píšeme. Máš tam nastavené míle. Teď jsem to prubnul a ukazuje mi vzdálenost v metrech i km.