postcd

Jaká/která místa lze najít pomocí stránky mapy.cz?

Tedy vím, že adresy, ale mám na mysli když chci v okolí najít věci jako:
kina
bankomaty
drogerie
Tak by mě zajímal kompletní seznam toho, co je vše podporováno a najde se v okolí mé pozice GPS. Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Vše co mapy umí, najdeš na mapy.cz. Klepni taky na „ukázat všechny vychytávky“

postcd

zdá se že to najde skoro všechno, stačí zadat kořen slova. třeba zub a nabídne to zubní ambulance. Je to vyhledávač který asi používá databázi firmy.cz, takže je tam vše. V mobiu je potřeba chvíli počkat než našeptávač nabídne správnou kategorii / bod zájmu

postcd

http://napove­da.seznam.cz/cz/ma­py-firmy-zajimavosti-a-jina-mista/