Pokročilý

Jak na dětský neustálý kašel?

Od té doby, co nastoupil syn do školky, je neustále nemocný. Je víc doma a u doktorky než ve školce. Už pobral víc léků než je zdrávo. Doktorka už ani neví, co s tím. Horečky k tomu sice nikdy neměl,ale dnes od rána kašle v podstatě v jednom kuse, není minuta, aby alespoň 10x nezakašlal. A to doslova. Už si nevím rady. Nevíte někdo nějaký lék, co s tím? Co měl a nepomohlo - jitrocelový sirup, stoptusin, robitusin, acc, a bereme imunoglukan každý veer. Prosím o nějakou zaručenou radu. Všechny tyhle sirupy v podstatě vždy dobral, než mu doktorka předepsala něco jiného, jo a synovi jsou 3 roky...předem díky za odpovědi
Doplňuji:
teď jsme se vrátili z přeplněné dětské pohotovosti.Má akutní zánět horních cest dýchacích, naštěstí nic na plicích.Byl doporučen Sinekot, tak uvidíme :-) díky za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak to co popisujete s tím snad prošly všechny děti co přišly z domácího prostředí do školky ,jeho tělo si musí vytvořit obranné látky ..... moje děti z toho vyrostly , ale trvalo to skoro do 5 let

hlavně mu hodně zvlhčujte vzduch a aby nebylo v místnosti kde se pohybuje přetopíno .... také by mohl mít alergii na prach - zkusila bych alergoložku

Další odpovědi:

Zlatý

Zkoumej. Kašle ráno, večer, celý den? Kašle při jídle i ze spaní? Zlepšuje se to někdy nebo naopak zhoršuje? Kašle doma i venku? V jedné místnosti nebo ve všech? Co ve školce?

Taky si na tebe mohl jen "příliš zvyknout", nechce se mu do školky a všimnul si že když zakašle, může zůstat doma. Kašle i o víkendech?

Taky to může být sezónní záležitost, nějaká lehká forma alergie na chlad, což ale zjistíš až na jaře (pokud ovšem nebude mít alergii na pyl).

Zlatý

Moje vnučka /4,5 roku/si tím vším prošla loni.Neustále se to opakovalo - týden školka,14dní doma,brala opakovaně i antibiotika,naposledy v květnu,kdy měla v krku streptokoka.Byla i na imunologii,ještě v červnu měla vysoké ASLO.Dáváme jí i imunoglukan, multistar a lactobacilky na posílení imunity a úspěch se dostavil - od záží chodí do školky a kromě nějakého občasného zakašlání je v pohodě.Dnes se vrátili od moře,tak to jí určitě taky prospělo.

Pokročilý

můj bratránek jako malý taky tak kašlal moc a tak ládoval se každý den nejméně 5.ti druhama léků a nakonec mu zjistili že nic s toho co si mysleli namá ale že má reflux (nějak se mu vfěvnitř špatně ..dovírá.. a vše mu de spátky kašláním nebo tak nějak) a kvůli tomu kašle ted už tolik léků nebere a musí se vyvarovat určitým druhum jídla

Diskuze k otázce

hezky_kolac

Já jsem začala používat Stopkašel pro děti. Je to bylinný sirup obsahující 5 bylin a beta glukany na posílení imunity u nemocných dětí. Naprostá spokojenost, mohu dávat jak ročnímu synovi, tak 5 leté dceři.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.