Jak může umět čtrnáctiletý chlapec řídit ? Kde a jak se to mohl naučit? Mě je skoro 30 a řidičák nemám a řídit neumím.

http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti/163852/ct­rnactilety-skolak-prcha-z-domova-osobnim-autem.html

Umí řídit Vaše děti ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano moje děti umí nastartovat auto, rozjet se, zařadit, udržet se na vozovce, zvládnou základní pravidla i pár značek zvládnout. Jestli umějí řídit to si netroufám říci. Rozhodně se to ale učily tak od 10 let. Stejně jako to moji rodiče učili mně. 😁

Další odpovědi
lukas.zmizik

myslim ze v pohode… tata mne ucil na traktoru od osmi let, ve dvanacti jsme na tom zetoru s kamaradem sami vymenili tesneni pod hlavou valcu…ted je mi skoro stejne a mimojine ucim v autoskole

a.pelcik

Já umím řídit od 12-ti, od 13-ti motorku. Teď je mi 15 a dělam repasi celého motoru :).

Drap

Nepčipadá mě to nic zvláštného, já jsem s autem popojížděl asi od 10 let

venkovan

Neměl by – leckdy se to předčasné učení nevyplatí. Ale který roič by eodolal svoji ratolest do řízení zasvětit. Ale zajímavé je, že předčasné řízení tatínci učí především své synáčky – dcerušky jsou jaksi do 18 let mimo.