filip.roksa

Jak mohu přehlásit motorku na sebe na úřadě v mém městě, když je původně hlášena jinde?

Tady píší, že musím přihlásit koupané vozdilo ve stejném městě, kde je nyní hlášeno plná moc nebo tam zajít s původním majitelem http://www.epo­vinne.cz/infor­mace-o-povinnem-ruceni/aktuali­ty/poloprevod-vozidla-auta-stale-jezdi/ Lze to vůbec řešit jinak, nahlást ji na jiném úřadě? Jak?

Odpovědi
anonym

A píší to dobře – registrovat pouze v místě trvalého bydliště prodávajícího , zatím si magistráty neumí informaci předat

cukrar

Nelze zatím na jiném úřadě, páč počítače jsou sice propojené, ale při přechodu od jedné sprácovské firmy k druhé se ztratilo spousta dat, která se musí ručně opisovat z papírových dokumentů..
Až to dá někdo do pořádku, pak to půjde kdekolik v ČR.