Pokročilý

Jak moc ovlivňuje čsfd.cz výběr vašich filmů? Popř. čím jiným se při výběru řídíte? :-))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Skoro nijak,akorát si přečtu o čem má film být.Řídím se tím,kdo ve filmu hraje,který režisér,ale komenty mě nechávají chladnou,nemyslím si že jsou objektivní.A taky se ráda kuknu na nová videa,tedy upoutávky.

Další odpovědi:

Zlatý

No samozřejmě že ovlivňuje, přece nebudu koukat na nějakej šunt :)

Normálně jedu přes filtry, který jsou můj nápad a sem rád že aspoň na nějakým webu je někdo schopnej zpracovat mý návrhy. > http://www.csfd.cz/… V pravo dole si vždycky nastavim 80+, protože jak to nemá červenej čtvereček tak na to nekoukám :), vlevo dole nastavím "jen mnou nehodnocené", abych neplejtval časem a nedíval jsem se na něco co už jsem viděl a pak už si jen vyberu žánr.

Pokud nemám náladu na to číst titulky, tak si filmy seřadím podle počtu hodnocení a ty co vyjednou nahoře byly s největší pravděpodobností nadabovaný, protože předpokládám že pokud má film velikej počet hodnocení, běžel v televizi. A pak už si ho stačí jen sehnat.. :)

Přečtu si Pátek - přílohu Lidovek. Vzadu je TV magazín a já si vystříhám všechny popisky, které mě zaujmou. Pak to sjedu na čsfd.cz, abych zjistila, jaké to má hodnocení a přečtu si komenty - čistě pro jistotu.

Bronzový

Řídím se hlavně svým úsudkem na co se chci vlastně podívat. Také na doporučení od známých a recenze spíš čtu zahraniční :) Ale abych zase nelhal, občas se nechám ovlivnit i stránkou čsfd.cz :) Tam však recenze postrádají poslední dobou jak kvalitu, tak základy slučného chování :)

Diskuze k otázce

Pokročilý

VelkejDíDí

To tedy asi máme stejně :-))

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.