Marty Koller

Jak mám ztloustnout alespoň 5 kg?

Já jím akorát a mám čím dál tím méně. Měl jsem 68 kg, pak jsem měl 67,05 kg a teď mám 67,0. Nechápu to. Je možné že vážím přesných 67 a když se najím tak mám víc?

Odpovědi
Filip84

Nezlob se, ale patláš se v nesmyslech.

Na minulý dotaz jsi dostal, několikrát, jasnou odpověď: zajdi k lékaři, ať Tě vyšetří.

Bez toho se nedá vůbec ani odhadovat, jestli za Tvými problémy stojí psychika, nebo jsou původu organického. Obojí má i na to, na co se ptáš nyní.

tlustykarlos

Tvá otázka je naprosto nesmyslná – tedy pokud si neuvědomíš, že objemově váží sval trošku jinak než tuk

Kazatel

Jestli řešíš rozdíl v hmotnosti v rozmezí jednoho kila, tak to nemá význam jakkoli řešit, to ti udělá moč i stolice, o jídle a šatech ani nemluvě.

Jsstli chceš vážně připrat, udělej si občas proteinový koktejl z prášku (lepší s mlékem než vodou), co používají sportovci a pokud se nebudeš hýbat, budeš za chvíli jako kulička.

zjentek

A chceš ztloustnout, nebo spíše přibrat? Zvaž to a zeptej se. (;

KuryremCZ

Na přibrání kg bych zkusil k jídlům přidat polívku, která dodá hodně soli, která usnadní lepší zavodnění těla. Se sladkostma opatrně, aby nevytlačily hlavní jídlo. Po tejdnu/dvou jde ten zvýšenej příjem sodíku a tekutin poznat i v zrcadle, člověk je pak takovej zakulacenej a oteklej, včetně nohou. Negativní vlivy na zdraví přesně neznám, sportuju, takže to vše zas rychle vypotim.

VaclavZeman

Jezismarja, mit ja tve problemy! Ja bych potreboval alespon 5 kg zhubnout. Doprej si poradne jidla, klidne o pulnoci. A pak uvidis a napis po mesici, kdyz si kazdy den das veprove plicko s bramborem a zajis to ovocem. Clovek by se divil, ale ovoce ma v sobe hodne cukru – fruktozy.