Jak mám zařídit aby jsem měla psa se ségrou hoi moc chceme a z mamkou a táta nechce prý bude ale za tak 2 roky!

tak mi pomozte co mám říct tátovi!

Nejlepší odpověď
Hlada

Napiš, co mají rodiče proti psu. Jednostranně se odpovědět nedá.

Další odpovědi
Lucule13

tak když to dovolila i máma tak proč ne,já bych tatkovi řekla že mu to může být jedno on se o toho psa starat nebude.to jsem řekla i vlastnímu tatkovi když máma pořídila psa.

Pes je nesmysl, doufám, že z toho vyrostete dřív, než vám to rodiče koupí.
Se psem si prvních pár měsíců budeš hrát, pak to omrzí a stane se z toho několik let trvající utrpení, kdy budeš muset jako otrok minimálně třikrát denně chodit se psem na špagátě ven a koukat jak mu z prdele lezou hovna. Nemluvě o tom, že to pak budeš muset sbírat do pytlíku. Tvůj táta je jediný, kdo má rozum.