Tomadollar

Jak mám udržet účes?

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak udržet uces.
Když tvořím účes tak ho dělám s mokrými vlasy večer a poté jdu spát. Ráno účes vypadá hůře nedrží tvar a vlasy jsou na spoustu stran. Chtěl bych se tedy zeptat: jaké mám použít pripravky aby účes držel a vypadal dobře. Gel nechci, chci aby vlasy vypadaly suše. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
iceT

Dělat si účes ráno.
Pokud si uděláš účes večer, ještě za pomoci nějakých stylingů, tak je jasné, že se vlasy slehnou a ráno to držet nebude.

Další odpovědi
Rokio

Zkus se zeptat svého kadeřníka nebo kamarádky, která studuje obor Kosmetička. Ti by to měli vědět.

agentpv

šlechtičny, – aby si neničily účesy – spaly v sedě na takových lenoškách – něco jako křeslo pro dva, aby si natáhly nohy.