Pokročilý

Jak mám shodit jenom tuky?, zjistila jsem že mám 50% tuku v těle

Jak to zvládnout sama doma?.. co dělat aby šla váha dolůů?.. poraďte .. prosíím

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jez malé dávky 5krát denně,spíše netučné jídla,hodně bílkovin.Trocha víc pohybu a zachvilku uvidíš,že to jde,Já tohle dělám dva měsíce a mám dole 10kg a musím říct,že nehladovím.Nesladím,ale cukry dodávám tělu v podobě ranní snídaně musli,které stačí dodat tělu dávku potřebného cukru na celý den.Je kravina jíst jen do páté hodiny odpolední,já jím naposledy dvě hodiny před spaním a tělo nestačí najet na spořivý režim,tím pádem si neukládá tuky na horší časy.Hodně zdaru!

Další odpovědi:

Zlatý

Jíst pravidelně v malých dávkách s nízkým obsahem tuků živočišných a cukrů.Dostatek pohybu dostatek tekutin nesycených,hodně zeleniny a ovoce.

Pokročilý

Pokud chcete zhodit pouze tuky, pak je nutné jíst alespoň 5 x denně, potravu s vyšším obsahem bílkovin, nejlépe živočišných. Nesmíte si ale mezi jídlem "uzobávat". To znamená, alespoň dvě hodiny mezi jídlem nic nesmíte jíst. Když Vás večer chytne chuť k jídlu, tak si raději lehněte - žádné večerní dojídání.
Je vhodná i tělesná aktivita, většinou ze začátku stačí méně autem, více pěšky a přestat využívat výtah. U náročnějších sportovních aktivit je vhodné brát i doplňky stravy typu BCAA.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.