•adulinkqq•

Jak mám říct rodičům hlavně tátovi, že mám kluka?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Tobe se libi kluk z autobusu a uz to budes hlasit rodicum? Podivna znamost…

Další odpovědi
Mravenec

To bude jistě dlouhý a kvalitní a vážný vztah, pokud vznikl v 5ti hodinové mezeře mezi klukem z autobusu a tímto. Rychlokvaška. To ani neoznamuj, to se rozpadne dřív, než vůbec začne.

Themeansar

Oznam jim to e-mailem

elkon

A proč bys to měla říkat? Pokud ti není třeba dvanáct, tak o nic nejde. Takových ještě bude. Ale pokud je to nutné, tak to řekni mámě, ona mu to poví sama.

•adulinkqq•

cappuccino
Mamce jsem řekla, že se mi tam líbí nějaký kluk, ale

•adulinkqq•

cappuccino
Ale moje otázka zní co mám dělat když mám kluka
Ale já ho nemám tak se ptám a připravuji:)

•adulinkqq•

Mravenec
Já neříkám, že chodím s tím klukem z busu já se jenom ptám jak to mám říct až toho kluka budu mít