Zlatý

Jak mám přimnět pejska, aby více pil?Mám dát do každé místnosti hluboký talíř s vodou, aby nemusel chodit přes celý byt

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Když se ti zdá, že pes pije málo rozhodně je to menší problém, než když skutečně pije moc (projev cukrovky atd.).
Zdravý pes sám od sebe pije tolik, kolik potřebuje.

Další odpovědi:

Zlatý

A proč?
Psovi stačí jedna miska s vodou, klidně si k ní zajde. Hlavně musí být voda čerstvá, tzn. 2 x denně vodu vyměnit.

Zlatý

nemej peci ....pes bude pit ..kdyz bude potrebovat davej mu jen jednu misku s vodou a to u misky ze zradlem ale vodu klido 2-3 dene vymen ..ovsem neni to podminka ..zalezi na hafanovi kazdej prima tekutiny jinak nekteri min jini vic zalezi take na strave jakou mu davas ..a taky pes kterej je celorocne na zahrade taky bude mit jine naroky na vodu ...v zime bude pit vic nez v lete coz je zvlastni ..zkusenosti vim ze je to tak....

Zlatý

Pejsek není houba,sám ví,kdy a kolik.
Ale pokud máš pocit,že vyhlásil vodovku,což je obdoba hladovky,zkus ho pádnými argumenty přesvědčit,aby upustil od svého pošetilého jednání.
Nejlíp by bylo - jít mu příkladem,což by v praxi znamenalo,že mu předvedeš,jak se pije z talíře.

Pokročilý

Tenle problém znám a když jsem začínal chovat psíky, měl jsem s jedním marodem problémy...

Řešení je relativně snadné - místo vody by měl bumbat močopudné bumbání (čaje, případně dražší řešení přes doplňky pro psíky).

Každopádně to není dlouhodobé řešení a slouží jen pokud potřebuješ aby pes nárazově více pil - při nemoci atp.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.