Jak mám přežít neopětovanou lásku ?

Už několik let miluju kluka který mě nemiluje. Nepotkáváme se, nikdy jsme spolu nic nezažily ,nikdy ke mě neprojevil žádnou náklonost.Přesto každý den cítím bolest a prázdnotu .Téměř každou noc se mi o něm už několik let zdá. Bojím se že to nikdy nepřestane .O mích citech ví a já vím že ke mě nic necítí .Čas to nevyléčil , co mám dělat ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A jak to víš, že Tě nemiluje ? Pokud se nepotkáváte, neprojevil k Tobě náklonnost, tak nelze hovořit o neopětované lásce. Ta by nastala, pokud by Ti dal jasně najevo, že Tě nemiluje. Dokud Ti neřekne, že Tě nemá rád, tak je pořád šance.

Další odpovědi:

Bronzový

Neni to laska. Je to jen takove blaznovstvi. Az prijde ta prava laska tak poznas ze je to mnohem silnejsi pocit.
Chce si to sednout .. uklidnit se .. vlastne se nic nedeje, zivot jde dal .. otevrit se novym zazitkum. Pak treba poznas ze okolo sebe mas nekoho pro koho bys byla tou pravou. A pak teprve poznas tu opravdovou lasku a ta je mnohem silnejsi a na tohoto si ani nevzpomenes. Znam to, neboj. Jinak muze pomoct si predstavit jak mu peres ponozky a on na tebe sere a treba chlasta nebo neco negativniho na nem. Ze by byl nakonec k zivotu k nicemu. Proste se jen uklidnit logicky se zamyslet a nechat srdce otevrene pro neco noveho.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.