M_M

Jak mám oslovit holku z mojí třídy, aby šla se mnou ven, aniž by o tom věděli ostatní spolužáci a její kamarádky?

Chtěl bych pozvat tuto holku ven, chodí se mnou do třídy. Jak ji mám oslovit, když ve škole je někdo ze třídy, nebo z jejích kamarádek pořád poblíž a slyšel by to? Nejjednodušší by bylo jí napsat, kontakt na ní mám, ale to není ono, nevidím jak na to zareaguje v realitě. Lepší je určitě osobně, ale nevím jak, abych s ní mluvil jen já sám.
Předem děkuji všem za odpověď 🙂

Odpovědi
Filip84

Jednoduše si budeš muset vyčíhnout okamžik, až bude sama. Počkat jí před školou, vzít jí stranou, snad není takový problém, ne? Nebo, co já vím, po cestě na oběd? Nebo do nějaký specialisovaný učebny, např. lučební? V tom už Ti nehelfnu, to už Ty musíš vědět, vymyslet, jak s ní být, na ten krátkej okamžik, sám. 😆