tesss88

jak mám najít své bratry?

mám nějakou šanci,alespoň zjistit jména a věk svých dvou bratrů?třeba někde na internetu,znám jméno i město svého-jejich otce,ale mají jinou mamku.děkuji.
Doplňuji:
jinou matkou jsem myslela jinou než já.jinak oba mají stejnou mámu

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ministerstvo vnitra má službu zprostředkování kontaktu http://portal­.gov.cz/wps/por­tal/_s.155/6966/_s­.155/708/place?u­zel=521&POSTUP_ID=532&P­RVEK_ID=1098

Ale pokud se člověk nezdržuje v místě trvalého bydliště nebo odmítne úřadu poskytnout adresu tak máte smůlu.

Další odpovědi
anonym

A pres vaseho otce by to neslo ?
Nebo , zkuste , jestli neni tata na facebooku , treba tam " neco " najdete … nebo , jestli vite krestni jmena bratru , take zkusit hledat pres facebook . ?

  • iv-

Drap

ČT 1 – Pošta pro tebe

modriblesk

mě pomohla pošta pro tebe ,skuste to jsou to machři na hledání

arygnoc

zkuste pátrat přes matriky s pomoci svého rodného listu (je tam uveden otec), v takových případech bývají úřednice celkem ochotné.