Jak mám dokázat klukovi že mám o něj zájem ??

Líbí se mi jeden kluk ze třídy ale nevím jak mu dát najevo že bych o něj měla zájem ;)
Nechci ani moc pospíchat ale zas nechci abych mu to dávala najevo půl roku :))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Někam ho pozvi

Doplňuji:
Zkus sebrat všechnu odvahu co máš a použij ji v tom nejvhodnějším okamžku, přeji hodně štěstí :-)

Pokročilý

Někam ho pozvi

Doplňuji:
...ale ne na pivo :) Někam jen tak ven se projít hezky na večer při západu slunce. A jestli není vůl, tak mu to dojde.

Bronzový

Někam ho pozvi

Zaflirtuj s nim a dal uz to bude na nem... (pokud ho nechces primo zvat)..
Me se jednou holka ve tride ptala zda se mi libi jeji vystrih, kdyz ten den prisla v pekne, jak to rict, odvaznym :)
GL

Bronzový

Někam ho pozvi

Někam ho pozvi

Doplňuji:
Anebo to zkus nejprve nenápadně, třeba kamarádka sbalila kluka tak, že mu jako ´´omylem´´ poslala svoje číslo a on se jí sám ozval :)

Bronzový

Někam ho pozvi

Asi by to mel dokazovat on pokud ma zajem. Ty muzes max se hezky oblect a trebas si k nemu sednout na lavici a zaprest rozhovor. Pripadne letmej dotyk treba pri smichu. Melo by mu dojist ze se k nemu mas a sam by se mel zacit snazit. Mno pokud nic, tak zkusit nejakej film v kine v pozdejsi hodinu .. zacit o filmu mluvit a ze nemas s kym jit .. pokud on nic tak .. hele sel bys at nejdu sama? Mno pak na prochazce by to melo bejt snazsi .. hm nekomu by k odvaze mohlo postacit abys s nim byla sem tam bez ostatnich. Pokud ale zajem nema tak mas smulu a nepodbizej se....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.