alien

JAK MA PAK ČLOVĚK PLNIT SVÉ DALŠÍ ZÁVAZKY NAPŘÍKLAD PO DOBU TŘÍ MĚSÍCŮ?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou dvě možnosti:

  1. legálně – dohodnout se s exekutorem (pokud nebudeš dělat ´mrtvýho brouka´, jde to) – ani exekuce tě ´neodstřihne´ od placení dalších závazků – nájmu, energií…
  2. nelegálně – návod neposkytnu, bylo by to proti pravidlům tohoto webu i mým

Další odpovědi
zzzzz

alien, nezakládej příště novou otázku, nebo ti to někdo smaže. Pokračuj v doplnění nebo v diskuzi.

Musíš si dohodnout splátkový kalendář s exekutorem, tak, aby si nenadělala další dluhy po splatnosti.
Doplňuji:
Tu další otázku ti už někdo smazal. Musíš pokračovat v této. Jaké nemístné narážky myslíš??? Na nás se tady nerozčiluj, my jsme to nezavinili.

Drap

Nemá dělat dluhy a má hospodařit tak, aby vyšel s tím co má.

Hamon

Navštiv OFICIÁLNÍ poradnu. Tam ti kvalifikovaně poradí zdarma. Ale hlavně ne žádnou neoficiální komerční, která tvé dluhy jen prohloubí.
http://ekcr.cz/1/po­radny/29-bezplatne-pravni-poradny?w=
Doplňuji:
A nepoužívej velká písmena, celá věta velkými písmeny v diskusích znamená křik.

zzzzz

I mě potkala exekuce a věřte, že jsem žádné dluhy nenadělala. Byla to neoprávněná exekuce. Dva roky jsem se soudila a vyhrála. Ale majetek jsem měla celé dva roky blokovaný. ☹ Já vás nesoudím, je mi jasné, že jste na nervy. Ale věřte mi, že pokud dluh uznáváte, tak máte jedinou možnost dohodnout se z exekutorem.