kratagott

Jak lze přednést názor voliče v Poslanecké sněmovně PČR?

Nejlepší odpověď
Drap

Přes některého poslance. Proto mají poslanci své kanceláře. Petice nemá žádný právní základ., Peticí se sněmovna může, ale také nemusí zabývat.

Další odpovědi
dubraro

Druhá možnost je shromáždit dostatečný počet stejně smýšlejících a sepsat a podepsat petici.

led

Cez poslanca, ktorý je ochotný si vás vypočuť a prijať váš názor, buď v písomnej, alebo ústnej forme.
Priamo môžte v Deň otvorených dverí (ak také niečo v PS PČR funguje), pokiaľ vás pustia ku slovu.