Pokročilý

Jak lze odnaučit psa, aby mi neznačkoval byt? (venčený je cca po 4-5 hodinách)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak je starý ? Začínají to někdy děla dospívající psi. Naučit ho povel nesmíš, a být důsledný

Další odpovědi:

Pokročilý

Ale kromně toho je potřeba jasně vymezit,že jste vůdcem smečky a on je na vašem teritoriu.Začíná to starým známým prvně pán a potom pes.Skrátka pokud jdete domů,tak ho u dveří zastavte a dovnitř pustte az na váš povel.Stejně při vstupu do místnosti.Při jídle jednoznačně vymeste svůj prostor kam se nemá přibližovat a loudit.Pes si na to rychle zvykne a snadněji poslechne i na zákaz značkování.

Zlatý

Nejspolehlivější je kastrace. Bohužel, je to tak.
Zkušenost

Zlatý

Pokročilý

Nejlepší a zarušené řešení je nepořizovat si psa. Pokud už jste tu chybu udělali, je možnost dát ho do útulku, nebo utratit.

Vubec tedy nesouhlasím s tímto Blbečkem ,který si myslí že je nejlepší nepořizovat si psa.

Lehce ho to odnaučíte povelem Fuj,To se nedělá atd... Zkusit třeba i napamlsek.Já jsem svého psa učila na Chceš jít ven ? pokaždý to poznal a kdyz chtel tak byl stastny ,nebo zastekal atd... jako malýmu jsem mu udělala tzv.čůrací koutek :D Koupíte si plenky pro psy ,,,třeby tyto :D : http://www.hugo-obchod.cz/… a do nejakeho pokoje kde je nejcasteji pu polepte jeden roh :) a postupně ho nanej ucte slovy : Tady se čůra atd ..pes se naučí tedy i na plenky i na to kdy chce jít ven ;) ,,, Vlastní zkušenosti ,,,,,jen mu dejte čas ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.