SpiderRoy

Jak koupit auto v 17ti letech?

Zdravím,před nedávnem jsem dodělal řidičák B,C ,ale zatím mám ještě 17 let.Už teĎ bych si chtěl koupit auto na kterém bych mohl dělat v garáži (veškerý odvoz auta z místa A do B a podobně bych si zajistil).Jen mě zajímá jestli není problém s přepisem a popř. s různým papírováním.Mám dobrou nabídku a majitel říkal že spěchá.Proto nevím jak na to.Jestli bude problém nebo tak.Poraďte prosím.Děkuji (Chci si ho koupit už teď abych případné opravy udělal už teď a hned jak bych měl kartičku(řidičský průkaz),tak abych mohl sednout a jet)..

Odpovědi
Drap

Neměl by být žádný problém. Auto může koupit kdokoli i když nemá řidičák. Myslím, že může být napsáno i na nezletilého

mojitek

Koupit auto může teoreticky i nemluvně,takže není problém.Ale nesmíš ho samozřejmě ještě řídit na veřejný komunikaci,toť vše.

GM

Zajdi si do hračkářstvím, je tam docela slušný výběr.