dudu

Jak jste dle vás zapsáni u velkých obchodník společností?

Pro většinu z nás není překvapením, že monitorování hovorů především nadnárodní společnosti běžně využívají ke sledování osob a detailní analýze mentality svých zákazníků.
Ihned po zahájení hovoru takto má operátor k dispozici charakteristiku klienta jako na dlani a z pravidelně aktualizovaných informací se dočítá, že volající je např. vstřícný, orogantní atd.
Jak jste asi u svých obchodních partnerů, které pravidelně oslovujete tzv. zapsáni?

Nejlepší odpověď
kapka

Prvni co me napadlo, ze me maj za debila. :D

Další odpovědi
dědapetr

Jako nepřátelský a neochotný, zavolají jednou nebo dvakrát a pak mám pokoj.

mosoj

Já tam mám napsáno " nenechá se okrást i když i to se někdy povede " !

gecco

Já si to jen upřesním…
Ptáš se na mé obchodní partnery (a) a nebo společnosti, které mi chtějí pomocí telemarketingu (a jiných forem) něco mermomocí prodat – i když to nechci (b)??
😉

  1. dobře – nemám se svými obchodními partnery problém a doufám, že oni se mnou také ne
  2. asi nepříliš dobře – nejsem nadějným klientem (a mám-li čas a chuť, jsem i ´protivným´ osloveným – klidně s telefonistkou prokecám hodinku, nevadí mi, že hovor je monitorován – ale nekoupím)

😉

Drap

Netuším, ale zřejmě moc dobře ne. A je mi to uplně jedno.

Rocker

Většinou se vymluvím že řídím,ať zavolají za půl hodiny.Pak už to číslo nevěru.

gagaga

me uz ani nikdo nevola :)
ja v Cechach hned reknu do mobilu, ze ziji v zahranici ..a v Nemecku take rikam, ze ziji v zahranici .. :)
a oni hned : aha..aha..tak to prominte..hezky den.. :)

tak ja tam u nich asi mam : ta je k nicemu :)

  • iv-

gecco

Buď ráda, že po tobě nechtějí, abys jim „v zahraničí“ dělala dealerku…
;-DD

gagaga

:)