Kryšpín

Jak jsou pro ČR vylepšeny stíhačky F 35 oproti Finsku?

Jsou o polovinu dražší než zakoupilo Finsko dokonce o 100% než má Izrael.

Nejlepší odpověď
Drap

Ty naše nejsou nejnovější, možná nám započítali i historickou hodnotu. Však až je za stejný peníz zmodernizujeme, tak budou koukat.

Kryšpín

Drap zeptal jsem se vysloužilého lampasáka a ten měl názor, špičková elitní manažerka na MO zakoupila předražené kulomety přes překupníky a nyní jelikož jsme ve válce / podle papalášů / buď mají letadýlka něco extra na sestřelení ruských balistických raket, nebo je to tuzér pro strýčka Sama od zlatíčka, případně manažer nemanažéroval.