Jandoles

Jak je to se sebevědomím?

Zdarec, zajímá mě jak souvisí sebevědomí s balení holek? Hraje sebevědomí hodně důležitou roli? Jak se takový sebevědomí projevuje? projevuje se i při rozhovoru? Kamarád mi furt říká že když, nebudu mít sebevědomí tak si nikoho nenajdu.

Nejlepší odpověď
Agneta

V tomto případě je to např. jako kdybys mluvil se sestrou – tak jseš v pořádku, klidný, a nekoktáš.:DDD
Ale když mluvíš s cizou holkou, tak se ti ta situace jeví úplně jinak, a třeba znejistíš:DDD
Podívej, mně se stalo na koncertu, že pro mně šel bubeník (bicí nástroj, perkusák…:DDD) o pauze přes celý sál – a později mi říkal, že si byl vším zcela jist*, ale přišel teda až ke mně, a zeptal se: „taky kouříš“?
No, já jsem se zvedla, otočila, a odešla…
Za dva týdny jsem už nebyla vzadu, ale v první řadě, a hned o pauze jsem se opřela o jeviště, a zeptala se: „taky nekouříš“?
A tak jsme se super seznámili:DDDDDD

*) a že jsem ho tak znejistila…a že když šel zpátky, tak si říkal: „cos to teď ty retarde vyvedl za hloupost, jseš normální “?:DDD

Další odpovědi
jirka F

Sebevědomí je sociálně psychologický pojem. Vyjadřuje, jaký postoj má člověk k sobě samému. Sebevědomí je podstatným regulačním prvkem psychiky, vytváří jeden ze základních předpokladů úspěšnosti člověka. Míra sebevědomí je u různých lidí různá:

přiměřené sebevědomí – jedinec má přiměřenou sebedůvěru, reálně posuzuje své možnosti, volí si cíle přiměřené svým schopnostem, snáší kritiku i srovnání s ostatními

nízké sebevědomí – jedinec je závislý na hodnocení od druhých osob, citlivě reaguje na neúspěch, neumí přijímat kritiku, je nejistý, nevěří si, volí nízké a snadné cíle

vysoké sebevědomí – jedinec má zvýšenou sebedůvěru, přeceňuje svoje schopnosti, volí vysoké a nepřiměřené cíle

dodatek : sebevědomí hraje důležitou roli je to taková nápověda pro toho člověka popsat sebevědomí jak se projevuje je docela těžké popsat je to vlastně takový vnitřní hlas který ti napovídá ale je to u každého individuální

více informací už je zaměřeno v obor : psychologie

takže víc už popsat nemůžu

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Sebev%C4%9Bdom­%C3%AD_(soci%C3%A1ln%C­3%AD_psycholo­gie)

zjentek

hele, ono nejvíce půjde o to, k čemu ty děvčata budeš „balit“ a co po nich později budeš chtít ..třeba já žádný sebevědomí nemám a za život jsem jich „položil“ tak 40 až 70, nevím přesně, jsem hodně plachej, ale ještě nejsem připravenej s tím končit, tak si to přeber po svým a nenápadně sleduj toho kámoše, s kým a jak skončil.

marci1

Abychom se stali zdravě sebevědomými, je důležité mít nadhled nad všemi nezdary, které nás každý den potkávají, a abychom se uměli poučit z toho, co jsme kdysi neudělali tak, jak bychom si to přáli. 🙂

gecco

Abys získal sebevědomí, musíš nejdřív něco dokázat, něco se naučit – sebevědomí musí mít základ, samo se nikdy nic, sebevědomí musí vycházet z tvé vnitřní jistoty…
😉
Mohl bys začít třeba s češtinou – „nebudu mít sebevědomí“ zní hrozně, příště použij „nebudu sebevědomým“…
😉

ReHu

Několik tipů z google. Vypadá to, že google neznáš.

https://www.go­ogle.cz/search?q=se­bevědomí&oq=se­be&aqs=chrome­.2.69i57j0l3j6­9i60.2958j0j4&cl­ient=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

briketka10

Agneto

Za to bys měla dostat absolutní nominaci
nejen od nás dvou, ale i od tazatele, tak
se balí holky nejlíp, ale metoda je funkční
prakticky všude 😁

gecco

Zjentku – 40–70? – plachej??
😉

zjentek

no jo no ..mám různý fobie a hlavně teda z veřejnejch prostorů, tak musíme často zalejzat

gecco

😉