Jak je to s televizí s WI-FI?

K vánocům jsem dostal novou televizi od Sony se zabudovanou wifi. Jsem připojený k domácímu wifi routeru a když spustím nějakou appku (např. Photo Sharing plus), tak se přepne do vlastní wifi. Otázkou je, jak se zaplatí za wifi signál v televizi (a za to se určitě platí, protože za nějaká stažená data se platí vždycky) a jak se tomu nějak vyhnout. Nějaké rady, tipy nebo triky? Děkuji

p.s: jméno tv je sony bravia kdl 40r550c

Odpovědi:

Zlatý

Jak jako do vlastní wifi? Ty máš doma svůj router a svojí wifi, ano? Tu přípojku máš nějak zpoplatněnou. Tu televizi jsi nakonfiguroval tak, že se připojuje k té tvé domácí síti, ano? Tak pak nechápu, co řešíš?!

Zlatý

Nestarej se o to. TV se sama napojí do místní sítě kterou vytváří spolu s tvým routerem. Jinak jak píše Alesh. Když bude router vypnutý nenapojí se na nic.

Pokročilý

Jak přepne do vlastní wifi? To jako že si to bere signál z digitální signálu pro tv? Nic takoveho není. Nijak se neplatí, platí se jen poskytovateli internetu, ke ktermu je pripojen ten domácí wifi router. A přes nic jineho se televize určitě nepřipojuje. Možno odzkoušet : Zapni se tv, spust si nejakou tu apku nebo internet a odpoj ze zásuvky router. Tv ztratí wifi signál z domácího routeru a nepojede to.

koukni třeba na tohle https://www.youtube.com/… a pochopíš, jak to u té appky, o které píšeš, funguje

osobně mám TV smart propojenou kabelem než přes wifi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.