martos

jak připojit tv k wifi?

Nejlepší odpověď
fandosaurus

No,Tak zaprvé se píš Wifi… Za druhé.. záleží na typu televize, jestli je to smart TV , nebo ne … Pokud máte tu velkou tak tam Wifi nepřipojíte, ale pokud máte takovou tu tenkou, tak by tu šance byla..

Další odpovědi
mosoj

Tak co máte velkou nebo malou ?

To je něco !
Doplňuji:
Každopádně ta TV musí tu WiFi mít .

martos

tv panasonic TX-L-32 E6E wifi má router je Tenda 311R+ 3dny to bylo
připojeno pak se to nějak odpojilo -přestalo to fungovat nemůžu přijít na to
co dělám špatně -znalosti mám malé -menší lama- piny -kody- ip adresy-mam v
tom guláš a do toho je to anglicky

odpověď…