tesss88

jak je to s odstoupenim od smlouvy po koupi bytu???

prodala jsem byt,novy majitel se byl nekolikrat na byt podivat nez jej koupil,vse bylo v poradku,ze vsim souhlasil…ze stavem bytu a ze vsim kolem toho…byt se prevedl smlouva se podepsala a penize mi poslali na ucet,za pet dni ale prisla ze se ji nelibi podlahy a kdesi cosi a ze chce slevu nebo at jim tam necham udelat to a to,,ze jinak muze do patnacti dnu od smlouvy odstoupit a ze ji budu muset vratit penize..tak se chci zeptat co je na tom pravdy a co proti takovym ´vycuranym´lidem muzu delat dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
standa

Žádná 15ti denní lhůta v tomto případě neexistuje !

Pokud se kupující bude domáhat určitých ´reklamačních´ nároků, tak jej bez emocí vyzvěte, aby své nároky uplatnil písemně.

Až TO dostanete písemně, tak se případně ozvěte. Jinak buďte v klidu jako želva 🙂

Další odpovědi
poradna

Pokud se kupující prokazatelně se stavem podlahy apod. seznámil před uzavřením smlouvy a přijal ji, nemá v žádném případě právo z tohoto důvodu od smlouvy odstoupit.

Vaše odpověď byla redakčně upravena, protože obsahuje nežádoucí reklamu.

Administrator serveru Odpovedi.cz