kubik!

Jak je to s datem narození?

Jak se to dělá s datem narození u dvojčat, která se narodí např. 23.56 a 00:03? Každému se píše jiný den nebo oboum stejný? Chápu to tak, že napíšou správný čas, ale dvojčátka pak stejně slaví narozeniny ve stejný den.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, tak jak píšeš. Platí to, co je napsáno v rodném listě, kdy budou slavit je pouze na jejich rozhodnutí.

Další odpovědi
Hamon

Dokonce se prý (letos, resp. vloni) narodila dvojčata, každá v jiném roce – jedno na Silvestra, druhé na Nový rok.
Slavit můžeš co chceš kdy chceš.

anonym

Nechal bych je každý zvlášť, to by byl tah.