janani

Jak je složité prodávat na aukru? Má to nějaké „úskali“?

Odpovědi
Jarisak

Akorát musí být ověřena tvoje adresa, jinak je to velmi jednoduché. Maximálně bych si dával pozor na negativní hodnocení, abys neposílala někomu, kdo nepřebírá dobírky, atp. Jinak pochopitelně pokud chceš prodávat pro zisk a ve velkém , tak bacha na finančák.

anonym

  1. musíš se zaregistrovat
  2. z nabídnutých předmětů musíš platit ´provizi´ i když se neprodají
  3. provizi platíš i z uskutečněných prodejů
  4. musíš si dávat pozor na kupce – ale pokud si přečteš pravidla Aukra a některé informace o prodávajícím („O mně“), bude ti mnohé jasné

Složité to není.