zjentek

Jak je označen systém rádia, kdy autorádio při poslechu stanice automaticky ladí frekvence s nejefektivnějším signálem?

Nevím co mám zapnout, aby mně rádio samo ladilo frekvence jedné stanice podle toho, kudy projíždím či kde se zrovna nacházím.

Odpovědi
elkon

Kdo není lempl, ten si to najde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-nazyva-funkce-autoradia-automaticky-udrzujici-naladenou-stanici-pri-prejizdeni-do-mista-pokryti-jinym-vysilacem

Dochy

Zřejmě RDS – AF
Ale popravdě asi jsem to ještě neviděl účinně fungovat.

zjentek

Elkon, no jó porád… Neremcej, dík woe! 😜