Pokročilý

Jak je na tom Vodafon ? Čtu reakce že pomalu ,,Krachuje" Prý kvůli vysoké Konkurenci .. Je to pravda ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

o tom nevím mám dva tel na vodafone a zatím se mi nic nedoneslo ...uvidíme

Další odpovědi:

Bronzový

Jelikož jsou operátoři v českém zastoupení neskutečně dražší než v zahraničí, krachu bych se nebál :) Možná padají zisky oproti ostatním

Pokročilý

Jsem rád, že se na to ptáte. U Vodafone jsem od roku 2000, tedy 11 let - ještě tehdy, kdy byl Oskar. Ve všech směrech vítězil - příjemní, skvělá komunikace na pobočkách, přívětivost na call centru, žádné závazky - nemuseli jste si nijak upisovat, pro živnostníky takové slevy na telefony, že jsem nakupoval nový telefon za 7 korun.

Teď je ale vše jinak. Změnili tarify, pokud chcete po dvou letech dotovaný telefon, musíte e zavázat, že po dobu 6 měsíců utratíte nejméně tolik a tolik. Když jsem volal kvůli tarifu pro majitele inKarty (údajně tajný tarif), operátor dělal, že o ničem neví a nabídl mi 50 % slevu, když u nich zůstanu 1 rok. Tak jsem to položil, zavolal znovu, narazil na jinou a za 3 minuty jsem dostal tarif se 75% slevou neomezeně, aniž bych se musel jakkoli zavázat.

Upřímně - jdou z kopce. Vynikali vstřícností a žádnými závazky, teď nevidím mezi Vodafone, O2 a T-Mobile žádný rozdíl.

Zlatý

Snad se naopak spojuje s dalším operátorem Ufonem. V jednom nedělním polednim TV vysílání jsem jasně slyšela, že Václav Moravec vyslovil VODAFOUN.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.