ondricke

Jak je na tom připravovaná pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký od režiséra Stracha?

Po zhlédnutí článku, že režisér Strach chystá novou pohádku, se těším jak malé děcko. Každopádně pohádka se měla natáčet letos v létě, avšak kvůli koronaviru se natáčení přesunulo. Nevíte nebo nezaznamenali jste někdo nějaké info o tom, kdy by se mělo natáčet nebo zda už se natáčí?

Odpovědi
orwell

Co já jsem slyšel, tak se natáčení odkládá na dobu po vakcinaci obyvatelstva a s ohledem na její předpokládané účinky se pohádka bude jmenovat Krátký, Tenký a Slepozraký.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.