zoyulka

jak ho mám zastavit?děkuju předem

kluk ze třídy který sedí předemnou furt mele i při hodině o sexu a bodobných věcí…a mě už štve člověk mu řekne dělal jsi domácí ukol?nebo nějaká podobná otázka a ona ta otázka znamená tohle:dělal si sex s ukolem,skoušela jsem to říct uče nezabralo,skoušela jsem mu to říct že se mi to nelíbý taky nepomohlo prosím pomocte
Doplňuji:
podobních věcí tam má být

Nejlepší odpověď
anonym

Nebylo by už načase se poradit s maminkou a taťkou?Děvče,mys­lím,že mu napíšu,ať si pročtou problémy,které tě trápí.Je to tatínek,ne?FB je přístupný všem,že?Jméno a příjmení si také pamatuji.yukí alias zoyulko,ten si počte!S tou hledanou sestrou ..no,sluší vám to oběma.To byl veletrh aut?Odpovím na tvou otázku takhle:Mele stejně jako ty,protože i jemu je dvanáct.Ty můžeš a on ne?

Další odpovědi
nikeroska

Zkus stejně blbou otázku. On: dělal si sex s úkolem? (což je nelogické) ty: a ty? Ne, vlastě ty jsi na tolik blbý že by s tebou nikdo nespal ;)… Zkus ho nějak setřít :)

honza19hk

lepší je ho ignorovat než se hádat,když ho budeš ignorovat tak ho to zachvilku přestane bavit.Nevím v kolikáté třídě seš ,ale facka by asi taky občas neuškodila.