jak ho mám zastavit?děkuju předem

kluk ze třídy který sedí předemnou furt mele i při hodině o sexu a bodobných věcí...a mě už štve člověk mu řekne dělal jsi domácí ukol?nebo nějaká podobná otázka a ona ta otázka znamená tohle:dělal si sex s ukolem,skoušela jsem to říct uče nezabralo,skoušela jsem mu to říct že se mi to nelíbý taky nepomohlo prosím pomocte
Doplňuji:
podobních věcí tam má být

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nebylo by už načase se poradit s maminkou a taťkou?Děvče,myslím,že mu napíšu,ať si pročtou problémy,které tě trápí.Je to tatínek,ne?FB je přístupný všem,že?Jméno a příjmení si také pamatuji.yukí alias zoyulko,ten si počte!S tou hledanou sestrou ..no,sluší vám to oběma.To byl veletrh aut?Odpovím na tvou otázku takhle:Mele stejně jako ty,protože i jemu je dvanáct.Ty můžeš a on ne?

Další odpovědi:

Pokročilý

Zkus stejně blbou otázku. On: dělal si sex s úkolem? (což je nelogické) ty: a ty? Ne, vlastě ty jsi na tolik blbý že by s tebou nikdo nespal ;)... Zkus ho nějak setřít :)

Stříbrný

lepší je ho ignorovat než se hádat,když ho budeš ignorovat tak ho to zachvilku přestane bavit.Nevím v kolikáté třídě seš ,ale facka by asi taky občas neuškodila.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.