Metro Exodus

Jak fungují kurzové sázky?

Všiml jsem si, že na americké volby 2024 jsou vypsány tyto kurzy:
Biden 2.50
Trump 2.90
Znamená to, že pokud vsadím stejnou částku na oba dva, řekněme pro příklad 10 tisíc na Bidena a 10 tisíc na Trumpa, tak v každém případě vyhraju? Samozřejmě za předpokladu, že vyhraje jeden z nich, což považuju za samozřejmost.
V případě výhry Bidena bych vyhrál v tomto příkladě 5 000 Kč a v případě výhry Trumpa 9 000 Kč.
Přijde mi, že takto uvažuji správně, ale nejsem si jistý, co přehlížím. Kdyby to bylo takto snadné, tak to asi udělá každý? Zdá se mi to až podezřele snadné, i když u českých voleb jsem dost vyhrál na Pavlovi, u kterého byla výhra jasná, tam jsem taky nepochopil kurz, který jsem stihl nad 2.0 (na konkurenta jsem nic nesázel).

Odpovědi
Pepa25

Nejsou jen dvě možností!!! Když jsou jen dvě možnosti (třeba sázka, zda bude příští americký prezident muž nebo žena), tak je vždy pravděpodobnější kurz pod 2 (aktuálně muž 1,1, žena 6,0) a nelze vydělat naznačeným způsobem.