zzzzz

Jak funguje iontový generátor při kulmování vlasů?

konkrétně myslím u takovéto kulmy
http://www.ka­dernictvi-ms.cz/parfemy-kosmetika/vale­ra/kulmy-valera/kulma-valera-ionic-professional-multistyle-3239.html
Může to mít nějaký příznivý vliv na vlasy, nebo je to jen reklamní tah?

Máte někdo zkušenost s trojitou kulmou?

Nejlepší odpověď
anonym

Podle mého jde o naprostou krawinu – pouhý marketingový tah-ák peněz…
😉
Ale vlastní zkušenost nemám a ani nezískám – nemám si co ´kulmovat´…

Doplňuji:
Pizlicko – já depilaci nepotřebuju, su přírodní skin… Skoro…
;-D

Další odpovědi
pizlicka

dělá vlny 🙂 a lokýnky.logiku v tom nehledej 🙂
Doplňuji:
mowlo,možná bys měl,kdyby ses nedepiloval .-))

marci1

Je to jen reklamní tah. Přečti si názory ( i člověk, který přednáší na matfyzu říká, že je to „kravina“ ) : http://dlouhe­vlasy.cz/phpbb/vi­ewtopic.php?t=1334

arygnoc

mowla:

100% pravda.

mňa by iba zaujímalo, čoho ióny to produkuje (kyslíka, dusíka?).

logicky:
ióny sú elektricky nabité, teda musia vlasy elektrizovať – a to predsa nie je žiadúce, nie?

už iba reklamný text od zepteru je plný omylov:

„Jedinečnost iontového fénu společnosti Zepter spočívá v zabudovaném iontovém generátoru, který vytváří konstantní proud záporných iontů, jenž vlasy upravuje během vysoušení a jejich povrch pokrývá podobně jako kondicionér. Ionty zmenšují částečky vody ve vlasech, a tím zkracují dobu vysoušení a zmírňují poškození vlasů. Ionty napomáhají vyhladit vnější vrstvu vlasu – kutikulu – a zanechávají vlasy zdravější, zářivější a poddajnější.“

no toto!

zzzzz

Já iontům fakt vůbec nerozumím, proto se ptám vás.-)))
To jsou prý nějaké záporně nabité a neelektrizují, fakt nevím, jsem si chtěla objednat novou kulmu a vybafla na mě tato.

arygnoc

no, tak ste si priplatila za reklamu.

:D

zzzzz

já ji ještě nekoupila, jsem chytrá ženská, nejprve jsem se tady poradila 🙂

arygnoc

a vraj blondína (slovensky je to skutočne s „i“).

;)

zzzzz

mowlo po půlnoci .-)

pizlicka

chichi 🙂

anonym

😉

pizlicka

v kolik přesně.at tu netrčím 🙂

zzzzz

vždyť ty už máš .-) a ty nevíš co, že jo?

pizlicka

nee,nevim.co mám???

zzzzz

Bod přece, tady je teď novinka, za den můžeš dát profilu jen 5 bodů. Potvrď mě, já tě nesmazala, ale co jsem se tu vrátila, tak mi plno lidí v kontaktech chybělo .-(((

pizlicka

tak si budem plnit deníí kvootu,ju?

zzzzz

Tak veřejně 🙂

pizlicka

no a?at všichni vědí,že se máme rády 🙂