FlAsh_7

Jak fotit dobré makro bez makroobjektivu?

Odpovědi
Mc Merkurion

… hele, umíš vůbec fotit, a zkoušel si to vůbec ??? neustále se ptáš na věci, který by někdo, kdo chce FOTIT, ne jen dělat obrázky, nedej bože se tím živit, měl mít dávno naštudovaný … je plno článků, videí, z kterých se to dá naučit, tak to už proboha udělej !!!

Edison

Mezikroužky, reverzní redukce, dobrý objektiv, hodně světla, makrosáňky s mikroposuvem.

Ale.. hlavně hodně STUDOVAT, ČÍST a FOTIT!!!

Ještě jedna tvoje otázka na focení a hlásím ji jako spam.

mosoj

Téměř každý kompakt to umí. Některé kompakty mají dokonce režim supermakro!
Pokud máš zrcadlovku tak koupit mezikroužky. Ultrazoom určitě, nicméně zde bude kvalita nejhorší. I když kdo ví jak je to dnes. Technika jde kupředu. Co takhle vyhledávač ti nic neříká?

Edison

Mosoji, evidentně nevíš, co znamená pojem makro ve fotografii, natož dobré makro.