ursus

Jak dříve pracovala horská služba, když neměla sněžné skútry?

Dříve neměli sněžné skútry, rolby, helikoptéry ani automobily. Jak to dělali, když měli pátrat po pohřešovaném člověku v horách? Předpokládám správně, že si vzali lyže, záchranného psa a šlapali po svých?

Odpovědi
Drap

Dokonce neměli ani telefony a vysílačky. Nebyli žádní profesionálové, ale vše zajišťovali dobrovolníci. Raněné vozili na saních./tedy v zimě/

anonym

Předpokládáš správně.

honza19hk

saně popř psy a saně. Chlapi měly sněžnice nebo lyže.