Damiana

Krásný účes – miluju SJP a Sex and the City! Ale v jejím případě bych sázela na super kadeřníky… A také na to, že má vlasy od přírody dost vlnité. Základ bych tipovala na plavou, s několika různými melíry. I barvené prameny budou mít rozdílnou šířku. Pak také – vlasy nejsou promelírovány úplně od kořínků – což je šik a ležérní. Nepůsobí to umělým dojmem. Účes samotný bude proveden natočením vlasů na papiloty nebo ještě lépe, lokny budou vytvořeny pomocí kulmy či úzké žehličky. Ale i to bude jistě dokonalá práce hairsytlistů, kteří na ní makali před každou klapkou…:-)))
Já si takhle „vlasy“ občas „dělám“, není to zas tak složité.
Pokud si ale nevěříš, tak bude nejjednodusší sbalit fotku a předvést ji nějakému hodně šikovnému kadeřníkovi (a podobně SJP nadšenému a oddanému fanouškovi).