michalds

Jak dlouho vás matka kojila?

Chtěl jsem dát „jiná možnost“, ale anketa má jen omezený počet odpovědí.

Nejlepší odpověď
Drap

vůbec, vyrůstal jsem na sunaru

Špatná anketa. Chybí jiná možnost!! Bohužel, už si to nepamatuji.

Další odpovědi
Kepler

6 až 9 měsíců

Chybí jiná možnost. Já si to nějak nepamatuju. Ale mléko mám pořád rád, hlavně kvůli tomu sympatickému balení.

zjentek

do 1 roku

Nevím přesně, kolik měsíců. Ta nevlastní pak znova od šestnácti.

paul1

3 až 5 měsíců

Mám takový dojem, že jednou máma říkala, že do 4 měsíců.

Arne1

vůbec, vyrůstal jsem na sunaru

Jak to mám vědět ? Já si to nepamatuju. A i když bych si to pamatoval, asi bych tou dobou neměl pojem o čase.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.