soles

Jak dlouho vám vydrží polštář z umělých vláken?

Jak dlouho vám vydrží polštář z umělých vláken? Mám pocit, že je cca po půl roce již dost slehlý, možná poloviční. Zlepší se to např. po vyprání? Nutno podotknout, že jde o obyčejný levný polštář z Globusu za asi 350 korun.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Někdy jen 3 měsíce.Ale zkoušel jsem polštář naklepávat deně a prodložil jsem to na tričtvrtě roku.

Další odpovědi
Drap

Do smrti. Nepoužívám polštář z dutých vláken