jirmra

Jak dlouho trvá obnovení prošlého řidičského průkazu?

dva měsíce mám prošlý řidičský průkaz, jak dlouho trvá obnova průkazu?

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Magistrát by to měl vyřídit do 20 dnů od podání žádosti ,popř.
do pěti pracovních dnů za pětikilo .

Výměna řidičského průkazu v případě uplynutí jeho platnosti se provádí bezplatně. Žádá-li držitel řidičského oprávnění o vydání řidičského průkazu ve lhůtě kratší, než je lhůta uvedená v odstavci 2, lze mu vydat řidičský průkaz do 5 pracovních dnů po úhradě správního poplatku ve výši 500 Kč.

http://www.cspsd­.cz/574-rok-2017-a-vymena-ridicskych-prukazu