Jak dlouho trva nakladka a vykladka u kamionu, co jezdi treba pro Penny Market?

Ahoj, muzu se zeptat, jak dlouho trva nakladka a vykladka u kamionu co jezdi treba pro Penny Market?

Odpovědi
honza19hk

podle toho čím jestli pale´tákem nebo ještěrkou.a podle toho jestli je plný nebo poloviční,podle toho kolik palet je na sobě (buď jedna nebo 2),a podle toho jak je dlouhý.některé kamiony mají 1 přívěs některý 2 přívěsy-což znamená že se první vyloží zadní přívěs ten se odpojí a vyloží se přední návěs.když má jeden návěs(dlouhý) tak vykládka ještěrkou trvá cca 1.hod.
pokud ho vykládáš paleťákem tak samozřejmě to trvá déle.-poradím ti jednu radu ---zajdi si do Penny a zeptej se na informacíh nebo skladníka

Zdroj: brigáda v Hornbachu

LuciJe

Taky záleží na tom, kolik lidí ho vykládá. Dobře zabalené palety se ve třech, čtyřech lidech dají vyložit za 20 minut (u menšího auta)